قوانین


خرید از وب سایت جم بازی به منزله قبول قوانین زیر می باشد :


۱- حداکثر زمان انجام سفارش ۲ ساعت می باشد، ولی در شرایطی بسیار خاص ممکن است این مدت زمان به کمی بیشتر از ۲ ساعت بطول انجامد که معمولا سایت برای جبران این تاخیر مقداری جم اضافه بصورت رایگان به اکانت مشتری واریز می کند.


۲- شماره همراه و ایمیل وارد شده می بایست صحیح باشد چراکه تنها راه ارتباطی ما با شما هستند. ما پس از اتمام سفارش، شما را از طریق ارسال ایمیل مطلع خواهیم کرد.


۳- جم بازی clash of clans و یا الماس بازی boom beach برای اکانت مشتری خریداری می شوند ، بنابراین ایشان می بایست هنگام خرید یوزر نیم و پسورد اکانت جیمیل یا اپل آی دی مربوطه را در اختیار جم بازی قرار دهد تا عملیات خرید برای دهکده شما انجام پذیرد.


۴-مشتری همواره حق این را دارد که تا زمانیکه جم یا الماس بازی خود را تحویل نگرفته است ، از وبسایت جم بازی در خواست لغو سفارش خود را بکند و وبسایت gembazi نیز موظف است تا زمانیکه هنوز محصول خریداری شده را تحویل مشتری نداده باشد ، وجه کالای خریداری شده را با کسر کارمزد های بین بانکی بعلاوه ۱۰ هزار تومان هزینه بابت استرداد وجه طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت به حساب مشتری برگرداند.


۵- برای امنیت اکانت گوگل خود بهتر است همیشه یک آدرس ایمیل بعنوان آدرس ایمیل پشتیبان یا ریکاوری ، یک عدد شماره تلفن همراهی که فقط شما به آن دسترسی داشته باشید و همچنین دومرحله ای کردن ورود به اکانت را داخل جیمیل خود ثبت کرده باشید . بعلاوه بهتر است پس از اتمام هر سفارش، پسورد اکانت خود را تغییر دهید چراکه مسولیت حفظ و نگهداری از اکانتتان تنها بر عهده خودتان می باشد .


۶- سایت جم بازی هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید افراد زیر 18 سال بر عهده نمیگیرد و خرید ایشان به منزله هماهنگی خریدار با والدین ایشان تلقی می شود. در صورتیکه خرید انجام شده باشد هیچ گونه وجهی عودت داده نخواهد شد .

{$config.config_operator_description|htmlspecialchars_decode}
{foreach $categories as $category}